Kurzy pro veřejnost

Učíme vás 21 jazykům vč. češtiny pro cizince a češtiny pro Čechy. Skupinové jazykové kurzy probíhají v Correctu ve skupinkách 4 až 8 studentů ve všedních dnech v různých denních dobách.

Prostředí pro výuku

Budete se učit v příjemných učebnách v samém centru města Brna v opravdu malé skupince (maximální počet 8 studentů/skupina).

Typy kurzů

Kromě semestrálních kurzů, které se konají většinou 1x, některé však 2x týdně 90 minut, máte možnost účastnit se letních intenzivních kurzů a celoprázdninových kurzů.

Překvapilo by Vás

Velké oblibě se těší kurzy češtiny pro cizince, kurzy arabského jazyka a např. italského jazyka. O studenty nemají nouzi ani kurzy norštiny, finštiny a švédštiny. Zdokonalujeme Vás rovněž v mateřštině v rámci kurzů češtiny pro Čechy.

Jaký jazykový kurz si vybrat

Pro co nejvhodnější řazení studentů do skupinek dle úrovně používáme systém rozřazovacích testů. Jde o ověření jazykové úrovně zdarma, kterého může využít kdokoli. Po vyplnění testu dostanete individuální hodnocení e-mailem spolu s bližšími informacemi ke kurzům, ze kterých je na Vaší úrovni možné vybírat.

Přidaná hodnota

Studentům kurzů je zdarma k dispozici Knihovna cizojazyčné literatury. Pokud se nedostavíte na výuku, lektor Vám na vyžádání zašle informace o zameškané hodině a úkolech na příště.

Chcete začít docházet na již probíhající kurz?

Přesvědčte se zdarma, zda je daný kurz právě pro Vás! Je pro nás důležité, aby Vám způsob výuky vyhovoval, proto nabízíme možnost návštěvy již probíhajícího kurzu. Budeme rádi, když svou návštěvu z kapacitních důvodů ohlásíte předem.

 

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona IS

Informační systém

Absolutní přehled o studiu

Moderní a pohodlné učebny

Virtuální prohlídka

Co o nás říkají klienti

Reference

Cizojazyčná knihovna

Pro klienty zdarma