O nás

asociace cambridgeských škol

Jsme moderní jazykové centrum s širokou nabídkou služeb v oblasti cizích jazyků.
Zaměřujeme se na kvalitní výuku nejen tradičních jazyků a českého jazyka pro cizince - a to formou kurzů pro veřejnost, firemní a individuální výuky.

V rámci kurzů češtiny pro Čechy nezapomínáme ani na naši mateřštinu, čehož si všimla i Česká televize a natočila o našem kurzu reportáž. Píšeme blog, edukujeme o jazykových úrovních.

Z výuky mají u nás radost všichni

Mezi našimi aktivitami převažuje výuka jazyků. Při výběru lektorů dbáme samozřejmě na kvalifikovanost. Důraz klademe ale také na to, aby se součástí týmu stali pouze lektoři, pro které je vyučování jazyka nejen profesí, ale především radostí. Dobře víme, že na výuce je to znát. Posluchači Free Radia jsme byli oceněni jako nejlepší jazyková škola v Brně.

Přidaná hodnota

Příznivcům naší výuky se snažíme kromě kvalitních skupinových a individuálních kurzů nabídnout další výhody, proto umožňujeme zdarma výpůjčky titulů z naší Knihovny cizojazyčné literatury.
Pro zájemce o studium českého jazyka jsme zřídili speciální web zaměřený pouze na výuku češtiny pro cizince.

Opravdu malé skupinky

Prostor pro individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Nejsme příznivci hromadné výuky, počet studentů v kurzech je 4 až max. 8. Snažíme se tak studentům nabídnout maximální pohodlí. Koukněte na učebny, více jak pro 8 lidí místo nemáme.

Flexibilita

Věříme, že pro každou situaci existuje řešení, které vede ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Je ho pouze třeba objevit. Rádi si vyslechneme i ty nejnáročnější individuální požadavky na výuku, abychom společně to pravé řešení mohli najít.

Mohlo by Vás dále zajímat:

>> fotografie našich učeben
>> partneři
>> fotografie z akcí pro studenty češtiny pro cizince: Czech History Night, Czech Easter Night atd. (více informací)

 

 

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona IS

Informační systém

Absolutní přehled o studiu

Moderní a pohodlné učebny

Virtuální prohlídka

Co o nás říkají klienti

Reference

Cizojazyčná knihovna

Pro klienty zdarma