Online výuka cizích jazyků (Skype výuka, Zoom výuka)

Online výuka cizích jazyků (Skype výuka) je ideální způsob, jak studovat cizí jazyky, aniž by bylo potřeba docházet do učebny. Připojte se odkudkoliv a studujte z pohodlí svého domova, své kanceláře nebo chalupy. Potřebujete pouze přístup k internetu, ostatní zařídíme a Vás naučíme. K online výuce využíváme několik platforem, které zvládnou zaručit kvalitní distanční výuku. Jsou to např. Skype (Skype výuka), Zoom (Zoom výuka), MS Teams, Google Meet... 

online kurzy

Jak to funguje?

  • Kontaktujte nás a požádejte o svou zkušební lekci ZDARMA (20 až 30 min).
  • Ujistěte se, že máte vše, co na výuku potřebujete, viz níže...
  • Spojíme se s Vámi, abychom si ujasnili Vaše potřeby, zaměření výuky, zjistili Vaši úroveň, případně pomohli vyřešit technické problémy a naplánovali zkušební lekci.
  • Zkušební lekce slouží k tomu, aby si každý vyzkoušel, jestli je online/Skype výuka to pravé.
  • Vyřešíme formality a hned můžete začít studovat některý z 10+ jazyků.

A jak jsou studenti spokojeni s online výukou cizích jazyků? Přečtěte si výsledky průzkumu na našem blogu.

Co potřebuji?

Vše, co potřebujete, je počítač/tablet/telefon s přístupem k internetu, příp. mikrofon a sluchátka, pokud nejsou součástí zařízení, které využíváte. Pokud máte Gmail, může se Vám hodit.

 

Poptávka online výuky

Každý máme jiné představy a požadavky na studium. Rádi Vám na vyžádání připravíme NEZÁVAZNOU nabídku na online výuku dle Vašich potřeb.

Poptat online výuku

 

Preferujete raději výuku s lektorem tváří v tvář?  Pak je pro Vás vhodnější individuální výuka cizího jazyka, případně skupinová online výuka. Skupinové online kurzy naleznete v nabídce u jednotlivých jazyků kurzů pro veřejnost.