Angličtina pro děti - 2. stupeň (6.–9. tř.) - Brno

Děti staršího školního věku se již s angličtinou setkaly na základní škole. V našich kurzech angličtiny pro děti mají školáci ve většině případů první možnost setkat se s rodilým mluvčím, který jim pomáhá smysluplně komunikovat, ptát se, reagovat na otázky. Děti se učí sebejistě vyjádřit myšlenku, sdělit názor, popsat skutečnost. Díky hrám, soutěžím, moderním technologiím a přátelskému přístupu vyučujícího jsou děti motivovány k aktivnímu využití jazyka.

Výuka musí děti bavit, nudné hodiny nečekejte. Zábavná složka hodin je doplňována poznáváním světa na podkladu nejrůznějších témat. Prostřednictvím učebnic Eyes Open (nakl. Cambridge, A1–B1+) doplněných o videa od Discovery Education se děti vydávají na cestu plnou objevování a dobrodružství, z Číny až do Brazílie (ukázka učebnice Eyes Open 3, ukázka videa Eyes Open 1).

anglictina pro teenagery

Kurzy angličtiny pro děti probíhají ve skupinkách 4 až 8 dětí v rozsahu 1× 60 min týdně. Jsou vedeny rodilým mluvčím. Kurzy jsou semestrální s možností návaznosti v dalších letech.

 

Ukázková hodina ZDARMA

V rámci 60 minut uvidíte způsob výuky, prostředí, kde se budou účastníci učit, a lektory, kteří s nimi budou pracovat.
Nutná rezervace místa u paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální termíny: středa 26. 2. a 4. 3. (16:30 až 17:30)

 

Na ukázkovou hodinu je nutné si rezervovat místo. Dítě = účastník, rodič = pozorovatel. Prosíme, aby se ukázkové hodiny spolu s dítětem účastnila pouze jedna dospělá osoba (rodič, prarodič...). Není bohužel možná přítomnost dalších sourozenců nebo členů rodiny.
V první fázi ukázkové hodiny můžete vidět ukázku výuky a ve druhé fázi Vám vysvětlíme metodu, kterou používáme, ukážeme učebnice, učební materiály a budeme se věnovat Vašim dotazům. Pokud se Vám výuka bude líbit a budete chtít své dítě do angličtiny přihlásit, můžete to udělat na místě. 

Kurzy angličtiny pro děti 2. stupně/staršího školního věku jsou v Correctu rozděleny podle úrovně jazyka, jaké žák dosahuje. Úroveň angličtiny je stanovena na základě výsledku testu a konzultace s koordinátorkou kurzů angličtiny pro děti. Travellers (nejnižší počet bodů) -> Voyagers -> Globetrotters -> Astronauts (nejvyšší počet bodů) 

anglictina pro deti brno 

Termíny kurzů angličtiny pro děti - 2. stupeň - Brno

Jazyk
Úroveň
Dny, časy
Učebna
Lektor
Zahájení
Ukončení
Hodin
Cena
Kapacita
Angličtina
Travellers
Středa 14:05 - 15:05
(Kozí 2, Brno)
Benjamin K.
11.03.2020
24.06.2020
16x
60 min.
2 899 Kč
Volná místa
Angličtina
Voyagers
Středa 15:10 - 16:10
(Kozí 2, Brno)
Benjamin K.
11.03.2020
24.06.2020
16x
60 min.
2 899 Kč
Volná místa

 

 

Nevíte, jaký kurz je ten nejvhodnější?

Využijte osobní návštěvu u nás v kanceláři a nechte si poradit koordinátorkou dětských kurzů. Školáka čeká krátký rozhovor, příp. stručný rozřazovací test.
Volejte/pište paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domluvte si konzultaci