Angličtina pro děti - 2. stupeň (6.–9. tř.) - Brno

Děti staršího školního věku se již s angličtinou setkaly na základní škole. V našich kurzech angličtiny pro děti mají školáci ve většině případů první možnost setkat se s rodilým mluvčím, který jim pomáhá smysluplně komunikovat, ptát se, reagovat na otázky. Děti se učí sebejistě vyjádřit myšlenku, sdělit názor, popsat skutečnost. Díky hrám, soutěžím, moderním technologiím a přátelskému přístupu vyučujícího jsou děti motivovány k aktivnímu využití jazyka.

Výuka musí děti bavit, nudné hodiny nečekejte. Zábavná složka hodin je doplňována poznáváním světa na podkladu nejrůznějších témat. Prostřednictvím učebnic Eyes Open (nakl. Cambridge, A1–B1+) doplněných o videa od Discovery Education se děti vydávají na cestu plnou objevování a dobrodružství, z Číny až do Brazílie (ukázka učebnice Eyes Open 3, ukázka videa Eyes Open 1).

Náš tip: v aktuální době velmi oblíbené online doučování angličtiny pro děti můžete poptat na stránce online výuky angličtiny. Dětem se mohou věnovat jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí.

anglictina pro teenagery

Kurzy angličtiny pro děti probíhají ve skupinkách 4 až 8 dětí v rozsahu 1× 60 min týdně. Jsou vedeny rodilým mluvčím. Kurzy jsou semestrální s možností návaznosti v dalších letech.

 

Ukázková hodina ZDARMA

V rámci 60 minut uvidíte způsob výuky, prostředí, kde se budou účastníci učit, a lektory, kteří s nimi budou pracovat.
Nutná rezervace místa u paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální termíny budou upřesněny

 

Na ukázkovou hodinu je nutné si rezervovat místo. Dítě = účastník, rodič = pozorovatel. Prosíme, aby se ukázkové hodiny spolu s dítětem účastnila pouze jedna dospělá osoba (rodič, prarodič...). Není bohužel možná přítomnost dalších sourozenců nebo členů rodiny.
V první fázi ukázkové hodiny můžete vidět ukázku výuky a ve druhé fázi Vám vysvětlíme metodu, kterou používáme, ukážeme učebnice, učební materiály a budeme se věnovat Vašim dotazům. Pokud se Vám výuka bude líbit a budete chtít své dítě do angličtiny přihlásit, můžete to udělat na místě. 

Kurzy angličtiny pro děti 2. stupně/staršího školního věku jsou v Correctu rozděleny podle úrovně jazyka, jaké žák dosahuje. Úroveň angličtiny je stanovena na základě výsledku testu a konzultace s koordinátorkou kurzů angličtiny pro děti. Travellers (nejnižší počet bodů) -> Voyagers -> Globetrotters -> Astronauts (nejvyšší počet bodů) 

anglictina pro deti brno 

Termíny kurzů angličtiny pro děti - 2. stupeň - Brno

Jazyk
Úroveň
Dny, časy
Učebna
Lektor
Zahájení
Ukončení
Hodin
Cena
Kapacita
Angličtina
Travellers
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
09:00 - 12:15
(Kozí 2, Brno)
Kristyna O.
16.08.2021
20.08.2021
20x
45 min.
3 100 Kč
Volná místa
Poznámka: Intenzivní konverzační kurz pro starší školní žáky(6. - 9. třída) s rodilou mluvčí
Angličtina
Voyagers
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
09:00 - 12:15
Kozí 2, Brno, uč.: 1
09.08.2021
13.08.2021
20x
45 min.
3 100 Kč
Volná místa
Poznámka: Intenzivní konverzační kurz pro mladší školní žáky(1. - 5. třída) s rodilým mluvčím

 

 

Nevíte, jaký kurz je ten nejvhodnější?

Využijte osobní návštěvu u nás v kanceláři a nechte si poradit koordinátorkou dětských kurzů. Školáka čeká krátký rozhovor, příp. stručný rozřazovací test.
Volejte/pište paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domluvte si konzultaci