Dárkový poukaz

Přemýšlíte nad originálním dárkem? Potěšil by někoho z Vašich blízkých či známých dárek v podobě poukazu na jazykový kurz, individuální lekce, online výuku jazyka či snad kurz češtiny pro Čechy, nebo přípravu na mezinárodní zkoušku? Chcete-li někoho podpořit ve vzdělání v oblasti cizích jazyků, jistě Vás možnost dárkového poukazu zaujme. Pokud někomu blahopřejete a podáváte mu jako dar obálku, její obsah může obdarovaného příjemně překvapit. Neboť tentokrát si dáte tu práci s výběrem dárku a v obálce se nebude skrývat pouze bankovka! Rovnou můžete kouknout, kdo by mohl obdarovaného vyučovat.

Jak dárkový poukaz vypadá?

1) fyzická varianta: dárkový poukaz je vyhotoven ve formátu DL (110 x 220), aby mohl být důstojně předán v obálce

correct darkovy poukaz

2) elektronická varianta: dárkový poukaz ve formátu pdf pro snadné a rychlé zaslání do e-mailu

Jak zakoupit dárkový poukaz?

  • osobně v kanceláři Correctu
  • objednávkou prostřednictvím e-mailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonu (777 99 66 90)

Zvažte, zdali budete chtít dárkový poukaz vyplnit, nebo si jej vypíšete sami (jméno dárce a obdarovaného). Hodnotu dárkového poukazu určuje kupující (dárce) dle svého uvážení. Doporučujeme se podívat na náš ceník služeb, případně si napsat/zavolat o radu, rádi s Vámi zkonzultujeme možná řešení. Pokud máte zájem o fyzickou variantu, nezapomeňte dodat adresu, kam má být poukaz zaslán.

Jak zaplatit za dárkový poukaz?

  • hotově/kartou v kanceláři Correctu
  • převodem z účtu dle instrukcí, které obdržíte z kanceláře Correctu

Na co lze poukaz uplatnit?


Podmínky uplatnění dárkového poukazu