Reference aneb kdo nám již důvěřuje...

Vybrané reference našich firemních klientů

Reference studentů skupinových kurzů

Reference na některé z našich lektorů

Dobrý den, měla jsem u Vás kurz "mírně pokročilí" na francouzštinu a naší lektorkou byla Dana Chrapanová. Tento kurz mě měl připravit na opravnou zkoušku z francouzského jazyka a musím říct, že to, co mi tento kurz dal, jsem nečekala. Díky ní jsem tuto opravnou zkoušku zvládla na výbornou a vím, že je to především její zásluha. Slečna Chrapanová je naprosto skvělá učitelka, všechno mi perfektně vysvětlila, naučila, pomohla mi.. Ve všem mi/nám vyšla vstříc a byla naprosto otevřená všem našim názorům. Nikdy bych nevěřila, že mě francouzština začne bavit a teď jsem odhodlaná jít ji studovat. Za celý svůj život jsem se nesetkala s lepší učitelkou. Díky ní jsem o Vás řekla spoustě známým a nejeden z nich plánuje nějaký z Vašich kurzů. Takže doufám, že bude mít slečna Dana mnoho dalších kurzů, abychom mohli chodit právě k ní. Mnohokrát Vám děkuji, že jste mi umožnili věřit, že jsou stále i dobří učitelé :) S pozdravem Linda Svobodová.

Linda Svobodová
Brno
 

Slečna Michaela Muroňová mi velice pomohla s „oživením“ mých znalostí španělského a anglického jazyka. Oba jazyky jsem několik let studovala, ale dlouho jsem je nepoužívala, a proto jsem mnoho zapomněla. Z důvodu nového zaměstnání, kde jazyky potřebuji, jsem se rozhodla pro soukromé lekce španělské a anglické konverzace. Forma i metody výuky mi velmi vyhovovaly. Konverzovaly jsme 2x týdně (přibližně půl roku) o aktuálních a mnou požadovaných tématech. Lektorka byla vždy velmi dobře připravená, na základě mých nedostatků a potřeb připravovala témata i doplňující gramatická cvičení na další lekci. V současnosti nemám problém komunikovat se svými zahraničními přáteli a v zaměstnání se zahraničními obchodními partnery. Jako člověk je slečna Muroňová velice milá, příjemná a ochotná; jakmile se vrátí ze zahraničí, velmi ráda se na ni opět obrátím.

Martina Látalová
Brno


S lektorkou Ludmilou Nerudovou jsem velmi spokojena. Hodinu má vždy pečlivě připravenou, probíranou látku srozumitelně vysvětluje. K procvičování učiva využívá nejenom učebnici, ale i jiné zdroje. Hodina je zajímavá a pro mě přínosná.

Marta Němcová
ČSOB

Pan Václav Solich působil v naší firmě, i-center, s.r.o., v letech 2008, 2009 jako lektor angličtiny jazykové školy B4. Jeho výuka byla kreativní, flexibilní, motivační. Svou výtečnou znalostí jazyka dovede aktuálně rozvést výuku potřebným směrem. Studenty skvěle motivuje i pro domácí přípravu v jejich volném čase. Ve výuce postupuje s ohledem na úplné zvládnutí probírané gramatiky a tématu.
Pan Václav Solich je dochvilný, spolehlivý, přizpůsobivý, důsledný.
S kurzem anglického jazyka byli naši zaměstnanci spokojeni na výbornou. Svědčí o tom i značný pokrok ve znalostech jazyka a komunikativních schopnostech v anglickém jazyce.

Ivo Pultr, vedoucí pobočky i-center, s.r.o.
Hradec Králové

Slečna Magdalena Karlová učila našeho syna angličtinu a němčinu. S jejími výukovými metodami jsme byli spokojeni, jak my, tak i syn. Ve škole zaznamenali výrazné zlepšení. Má nejlepší slovní zásobu a vyhrál školní poslechovou soutěž z angličtiny. Vřele doporučujeme a mrzí nás, že odchází do Brna a nemůže u nás pokračovat.

Denisa Podraská
Hradec Králové

Kurzy s paní lektorkou Janou Barkáčovou byly velmi příjemné a přínosné. Mně osobně, tj. úplnému začátečníkovi, který se angličtinu nikdy neučil, dokázala lektorka fundovaným a ohleduplným přístupem zpřístupnit to, co jsem očekávala. Jsem ráda, že jsem se mohla s Vaší školou seznámit, s neuvěřitelně vstřícným a korektním jednáním.
Přeji Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených žáků.

Ing. Květoslava Bětáková

Hi, my name is Adrián Real, I'm Spanish and I was doing the Erasmus Programme in Hradec Kralove for the whole school year 08/09. At the time I arrived there, I couldn't speak English at all. At the beginning it was really hard for me but afterwards I met Magdalena Karlová and we decided to help each other in learning English/Spanish. We met once a week. During those lessons we always asked each other questions about grammar and vocabulary in which we had doubts, we corrected each other’s mistakes while we were speaking and sometimes we decided to do some homework before the next lesson. She was always really kind, helpful and comprehensive to me.

Adrián Real Oliva
Jerez, Spain

Václav Solich je sympatický a zodpovědný lektor, který je mezi studenty velmi oblíben. Na hodiny se pečlivě připravoval, pro studenty vymýšlel i vlastní aktivity. Komunikace s naší jazykovou školou probíhala bez problémů. Jsme rádi, že jsme mu u nás dali příležitost stát se lektorem cizích jazyků a mohli mu tak pomoci při jeho osobním rozvoji.

za B4 jazykovou školu
Mgr. Michal Urbánek

Pavla Mižičová je moc sympatická a milá lektorka italštiny. Její hodiny jsou zajímavé a dobře sestavené, je čas na gramatiku i praktické opakování nových slovíček. Úroveň znalostí cizího jazyka se proto rychle zlepšuje. I díky tomu jsem přestala být věčným začátečníkem a začala italštinu skutečně aktivně používat.

Kristina Malíková
Brno

Jsem studentka doktorského studijního programu, ve kterém je nutné vykonat odbornou zkoušku z anglického jazyka. Jelikož má znalost tohoto jazyka byla na nízké úrovni, rozhodla jsem se pro soukromé lekce angličtiny.
Slečna Magda Karlová je velmi sympatická a zodpovědná lektorka, která je na hodiny vždy pečlivě připravena. Veškerá komunikace s ní probíhá bez problémů, dává prostor k případným návrhům a poznámkám ohledně změny způsobu či rychlosti výuky. Forma a metody vyučování mi značně vyhovují, protože na základě mých nedostatků a potřeb připravuje témata i gramatická cvičení. K procvičování jazyka nevyužívá jen učebnice, ale také řadu jiných pramenů. Její výuka je velmi kreativní a motivující i pro přípravu ve volném čase. Lektorka je důsledná, dochvilná, spolehlivá a přizpůsobivá. Úroveň mých znalostí a slovní zásoba se velmi rychle zlepšují.

Jana Žitňáková
MUNI, Brno

a na závěr velmi kreativní "pochvala" a certifikát Nejlepší jazyková škola v Brně