Angličtina pro děti a mládež - Brno

Umět dobře anglicky je důležité v každém věku. Čím jsme mladší, tím se učíme lépe. Jsme si toho vědomi, proto ve studiu angličtiny podporujeme předškoláky, školáky a občas i "záškoláky". 

Pomáháme dětem tvořit kladný vztah k jazykům, a to především vhodnými aktivitami jako jsou pohyb, hry a písničky.
Starší děti motivujeme výukou rodilým mluvčím a moderními a zábavnými tématy, o které se v dnešní době starší školáci a mládež zajímají - a která se jich samozřejmě bezprostředně týkají.

 

Kurzy angličtiny pro děti a mládež probíhají v Correctu v počtu 4 až max. 8 dětí, což nám umožňuje věnovat všem maximální individuální pozornost. Výuka probíhá zpravidla v rozsahu 1× 60 min týdně, nicméně frekvence výuky se může lišit dle jednotlivých věkových skupin. 

Metodiku kurzů pro děti a mládež volíme s ohledem na věk, setkávání s angličtinou je musí bavit. Lekce vedou lektoři, kteří mají s výukou dané věkové skupiny zkušenosti. Kurzy angličtiny pro děti v Correctu vedou jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí, příp. se v kurzech střídají.

Dbáme na správné rozdělení do skupinek, aby školák našel ten správný kurz, který nejlépe odpovídá jeho věku, úrovni a cílům výuky. Náš rozřazovací systém do skupinek má 2 části. Část ústí pro mladší děti, pro starší děti i část písemnou. Vždy před zahájením nových kurzů organizujeme UKÁZKOVÉ HODINY.

NEPŘEHLÉDNĚTE: V jakém věku je nejlepší začít se seznamovat s cizím jazykem? Jak bude dítě lektorovi, rodilému mluvčímu, rozumět, když neumí ani slovo česky? Na našem blogu odpovídáme na nejčastější dotazy rodičů.

 

Nevíte, jaký kurz je ten nejvhodnější?

Využijte osobní návštěvu u nás v kanceláři a nechte si poradit koordinátorkou dětských kurzů. Školáka čeká krátký rozhovor, příp. stručný rozřazovací test.

Domluvte si konzultaci