Angličtina pro děti a mládež - Brno

Umět dobře anglicky je důležité v každém věku. Čím jsme mladší, tím se učíme lépe. Jsme si toho vědomi, proto ve studiu angličtiny podporujeme předškoláky, školáky a občas i "záškoláky". 

Pomáháme dětem tvořit kladný vztah k jazykům, a to především vhodnými aktivitami jako jsou pohyb, hry a písničky.
Starší děti motivujeme výukou rodilým mluvčím a moderními a zábavnými tématy, o které se v dnešní době starší školáci a mládež zajímají - a která se jich samozřejmě bezprostředně týkají.

 

Kurzy angličtiny pro děti a mládež probíhají v Correctu v počtu 4 až max. 8 dětí, což nám umožňuje věnovat všem maximální individuální pozornost. Výuka probíhá zpravidla v rozsahu 1× 60 min týdně, nicméně frekvence výuky se může lišit dle jednotlivých věkových skupin. 

Metodiku kurzů pro děti a mládež volíme s ohledem na věk, setkávání s angličtinou je musí bavit. Lekce vedou lektoři, kteří mají s výukou dané věkové skupiny zkušenosti. Kurzy angličtiny pro děti v Correctu vedou jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí, příp. se v kurzech střídají.

Dbáme na správné rozdělení do skupinek, aby školák našel ten správný kurz, který nejlépe odpovídá jeho věku, úrovni a cílům výuky. Náš rozřazovací systém do skupinek má 2 části. Část ústí pro mladší děti, pro starší děti i část písemnou. Vždy před zahájením nových kurzů organizujeme UKÁZKOVÉ HODINY.

 

Nevíte, jaký kurz je ten nejvhodnější?

Využijte osobní návštěvu u nás v kanceláři a nechte si poradit koordinátorkou dětských kurzů. Školáka čeká krátký rozhovor, příp. stručný rozřazovací test.
Volejte/pište paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domluvte si konzultaci