Angličtina pro děti - 1. stupeň (1.–5. tř.) - Brno

Děti mladšího školního věku ještě zcela neztratily schopnost učit se cizímu jazyku stejným způsobem jako své mateřštině. Tohoto faktu plně využíváme a při všech činnostech vedených v angličtině se školáci přirozeně učí zvládnout základní slovní zásobu a tvořit složitější věty. Postupem času objevujeme a zkoumáme (= explore) angličtinu v kontextu různých témat. Náš koncept výuky angličtiny pro děti se opírá o promyšlený systém. Využíváme ucelenou sérii učebnic Explore Series (Oxford): Let's Explore (1. a 2. třída) a Explore Together (3. až 5. třída).

Výuka probíhá zábavně hravou formou, kdy lektoři používají velké množství podpůrných prostředků, které neustále střídají, aby byla výuka pestrá. Děti je potřeba nadchnout. S důrazem na výuku angličtiny prostřednictvím příběhů, písní, soutěží a pohybu si ani nevšimnou, že se učí.

Kurzy angličtiny pro děti probíhají ve skupinkách 4 až 8 dětí v rozsahu 1× 60 min týdně. Jsou vedeny výhradně v angličtině.

Kurzy angličtiny pro děti 1. stupně/mladšího školního věku jsou v Correctu rozděleny podle věku školáka:
Pirates - pro žáky 1. třídy ZŠ
Sailors - pro žáky 2. třídy ZŠ
Explorers - pro žáky 3. třídy ZŠ a děti, které v Correctu začínají studovat a s angličtinou se setkaly pouze na ZŠ
Captains - pro žáky 4. třídy ZŠ a děti, které v Correctu absolvovaly minimálně 1 kurz
Scientists - pro žáky 5. třídy ZŠ a děti, které v Correctu absolvovaly minimálně 1 kurz

Termíny kurzů angličtiny pro děti - 1. stupeň - Brno (od září 2020)

Nebyl nalezen žádný záznam vyhovující zadání nebo aktuálně není vypsán žádný kurz.

 

 

Nevíte, jaký kurz je ten nejvhodnější?

Využijte osobní návštěvu u nás v kanceláři a nechte si poradit koordinátorkou dětských kurzů. Školáka čeká krátký rozhovor, příp. stručný rozřazovací test.
Volejte/pište paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domluvte si konzultaci