Angličtina pro děti - 1. stupeň (1.–5. tř.) - Brno

Děti mladšího školního věku ještě zcela neztratily schopnost učit se cizímu jazyku stejným způsobem jako své mateřštině. Tohoto faktu plně využíváme a při všech činnostech vedených v angličtině se školáci přirozeně učí zvládnout základní slovní zásobu a tvořit složitější věty. Postupem času objevujeme a zkoumáme (= explore) angličtinu v kontextu různých témat. Náš koncept výuky angličtiny pro děti se opírá o promyšlený systém. Využíváme ucelenou sérii učebnic Explore Series (Oxford): Let's Explore (1. a 2. třída) a Explore Together (3. až 5. třída).

Výuka probíhá zábavně hravou formou, kdy lektoři používají velké množství podpůrných prostředků, které neustále střídají, aby byla výuka pestrá. Děti je potřeba nadchnout. S důrazem na výuku angličtiny prostřednictvím příběhů, písní, soutěží a pohybu si ani nevšimnou, že se učí.

Kurzy angličtiny pro děti probíhají ve skupinkách 4 až 8 dětí v rozsahu 1× 60 min týdně. Jsou vedeny výhradně v angličtině.

 

Ukázková hodina ZDARMA

V rámci 60 minut uvidíte způsob výuky, prostředí, kde se budou účastníci učit, a lektory, kteří s nimi budou pracovat.
Nutná rezervace místa u paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální termíny: 24. 9. od 15:30 (čt)

 

Na ukázkovou hodinu je nutné si rezervovat místo. Dítě = účastník, rodič = pozorovatel. Prosíme, aby se ukázkové hodiny spolu s dítětem účastnila pouze jedna dospělá osoba (rodič, prarodič...). Není bohužel možná přítomnost dalších sourozenců nebo členů rodiny.
V první fázi ukázkové hodiny můžete vidět ukázku výuky a ve druhé fázi Vám vysvětlíme metodu, kterou používáme, ukážeme učebnice, učební materiály a budeme se věnovat Vašim dotazům. Pokud se Vám výuka bude líbit a budete chtít své dítě do angličtiny přihlásit, můžete to udělat na místě. 

Kurzy angličtiny pro děti 1. stupně/mladšího školního věku jsou v Correctu rozděleny podle věku školáka:
Pirates - pro žáky 1. třídy ZŠ
Sailors - pro žáky 2. třídy ZŠ
Explorers - pro žáky 3. třídy ZŠ a děti, které v Correctu začínají studovat a s angličtinou se setkaly pouze na ZŠ
Captains - pro žáky 4. třídy ZŠ a děti, které v Correctu absolvovaly minimálně 1 kurz
Scientists - pro žáky 5. třídy ZŠ a děti, které v Correctu absolvovaly minimálně 1 kurz

anglictina pro deti brno prvni stupen

Termíny kurzů angličtiny pro děti - 1. stupeň - Brno

Jazyk
Úroveň
Dny, časy
Učebna
Lektor
Zahájení
Ukončení
Hodin
Cena
Kapacita
Angličtina
Scientists
Čtvrtek 14:05 - 15:05
(Kozí 2, Brno)
08.10.2020
04.02.2021
16x
60 min.
3 200 Kč
Volná místa
Poznámka: Kurz AJ s rodilým mluvčím určen pro žáky 4. a 5. třídy ZŠ

 

 

Nevíte, jaký kurz je ten nejvhodnější?

Využijte osobní návštěvu u nás v kanceláři a nechte si poradit koordinátorkou dětských kurzů. Školáka čeká krátký rozhovor, příp. stručný rozřazovací test.
Volejte/pište paní Novotné: 777 99 66 90, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domluvte si konzultaci