Letní (intenzivní) jazykové kurzy

Neradi v létě zahálíte? Rádi zkoušíte nové věci nebo jen nechcete zapomenout vše, co jste se ve svém jazykovém kurzu během školního roku naučili? Každý rok připravujeme a otevíráme oblíbené letní jazykové kurzy v centru Brna! Můžete vybírat mezi letními intenzivními kurzy a celoprázdninovými kurzy. Učíme ve skupinkách 4 až 8 studentů.

letni kurzy brno

INTENZIVNÍ letní kurzy 2024

Letní intenzivní kurzy jsou perfektní příležitostí (na)učit se jazyk rychle a efektivně, udělat velký pokrok či rychle "oprášit" znalosti jazyka, který již do jisté míry ovládáte. Letní intenzivní kurzy jsou vhodné například pro rozmluvení se před dovolenou, příp. je lze považovat jako smysluplnou činnost pro volné letní dny. V nabídce naleznete letní jazykové kurzy s rozlišnými termíny začátků a dobami trvání. Letní intenzivní kurzy probíhají v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách. Přes léto mohou v Correctu studovat i Vaše děti.

CELOPRÁZDNINOVÉ letní kurzy 2024

Také si po létě těžce vzpomínáte na to, co jste se přes školní rok naučili? Díky letním celoprázdninovým "nezapomínacím" kurzům můžete na svých znalostech pracovat i přes léto. Celoprázdninové letní jazykové kurzy probíhají přes celé prázdniny - zpravidla v intenzitě 1× týdně 90 minut.

ONLINE letní kurzy 2024

Mnoho studentů si oblíbilo distanční výuku, proto do nabídky letních kurzů zařazujeme i online kurzy, kterých se můžete účastnit odkudkoliv na světě.

 

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona IS

Informační systém

Absolutní přehled o studiu

Modré učebny v centru města

Virtuální prohlídka

Co o nás říkají klienti

Reference

Cizojazyčná knihovna

Pro klienty zdarma