Pomaturitní studium angličtiny - Brno

Jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny v Correctu je určeno především absolventům středních škol, kteří mají čerstvě po maturitní zkoušce, ale také pro všechny zájemce o studium, kteří se potřebují v angličtině radikálně zlepšit.

Chcete si po maturitě oddychnout, vzít si rok na rozmyšlenou, na jakou vysokou školu půjdete? Nepovedly se vám přijímací zkoušky a chcete za rok zkusit štěstí znovu? Svou účastí na pomaturitním studiu využijete svůj čas smysluplně, navíc nepřijdete o svůj status studenta, který má spoustu výhod!

pomaturitni studium brno

Specifika pomaturitního studia

 • zůstáváte studentem - máte možnost využívat všech studentských výhod (např. ISIC, zdravotní pojištění, daňové zvýhodnění, přídavky na děti),
 • opravdu intenzivní výuka, která zaručuje výsledky - 20 hodin angličtiny týdně, tj. každý den 4 vyučovací hodiny (9:00 až 12:15, nebo 12:30-15:45), to je zhruba za rok cca 750 vyučovacích hodin,
 • kvalitní studium - v rámci pomaturitního studia se na výuce podílí jak kvalifikovaní čeští lektoři, tak rodilí mluvčí. Na průběh a kvalitu pomaturitního studia dohlíží metodik.
 • zlepšením angličtiny až o 2 úrovně si zvýšíte kvalifikaci, budete mít vyšší šanci na přijetí na VŠ či více možností při hledání zaměstnání,
 • možnost připravit se a získat mezinárodní jazykový certifikát.
 

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy...od přihlášky a rozdělování do skupinek přes organizaci škol. roku až po jaz. zkoušky.
Bližší informace ke studiu poskytne paní Krpatová na tel. 739 411 168.

Úterý 16. 4. a 28. 5. 2024

 

Výhody pomaturitního studia v Correctu

 • absolvujete vstupní test a ústní pohovor = rozřazení studujících do tříd dle pokročilosti - tak jako vrána k vráně sedá a rovný rovného hledá, zajistíme vám, abyste studovali v co nejvíce úrovňově homogenní skupině zpravidla kolem 15 studentů,
 • máme pro vás 4 až 6 úrovňově rozdílných skupin,
 • vybírat můžete z dopolední a odpolední varianty studia,
 • při včasném přihlášení získáte slevu na kurzovné až 6000 Kč,
 • kurzovného můžete hradit až ve 3 splátkách,
 • máte možnost se v průběhu studia připravit k mezinárodním jazykovým zkouškám (KET, PET, FCE, CAE),
 • učit se budete v moderních klimatizovaných učebnách přímo v samém centru Brna, odkud je všude blízko. Wi-fi je samozřejmostí.
 • angličtinou to nekončí, naopak. K pomaturitnímu studiu dostanete 40 % slevu na jakýkoliv odpolední/večerní skupinový kurz. Studovat tak můžete více než 10 jazyků.
 • studijní materiály vám připravíme, část obdržíte zdarma, zbytek si můžete koupit v kanceláři se slevou, příp. v rámci bazaru učebnic,
 • pokud vás přijmou na VŠ/VOŠ, již uhrazené kurzovné vám vrátíme, ponecháme si z uhrazeného kurzovného/zálohy pouze admin. poplatek 1000 Kč,
 • každoročně do našich lavic usedají i studenti bez maturitní zkoušky, příp. ti, kteří maturitu dělali již nějaký pátek zpátky (bez nároku na status studenta). Pomaturitko je jednoduše pro každého!
 • těšit se můžete samozřejmě i na akce a zábavu mimo učebny a projekty po celý školní rok...

dps pomaturitni studium akce

Cena pomaturitního studia pro školní rok 2024/2025

Termín přihlášení Cena kurzu Podmínky
Do 29. 2. 2024 27 990 Kč úhrada celé ceny kurzu do 29. 2. 2024
Do 30. 6. 2024 30 990 Kč
Do 31. 8. 2024 31 990 Kč  
Od 1. 9. 2024 33 990 Kč  


Ceny jsou finální, nepřipočítává se DPH. Kurzovné lze hradit i ve více splátkách, a to bez navýšení ceny! Celé kurzovné musí být uhrazeno nejpozději do konce ledna 2025, na kurzovné nelze aplikovat žádné slevy.

Přihláška - pomaturitní studium angličtiny - Brno - 2024/2025

Sezóna:Úroveň:
Jazyk
Úroveň
Dny, časy
Učebna
Lektor
Zahájení
Ukončení
Hodin
Cena
Kapacita
Angličtina
A1-C1
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
09:00 - 12:15
(Jakubská 1, Brno)
02.09.2024
30.06.2025
750x
45 min.
30 990 Kč
Volná místa
Poznámka: Nyní vybíráte pouze čas pomat. studia (dopo/odpo), rozdělení do úrovní probíhá na základě pohovorů
Angličtina
A1-C1
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
12:30 - 15:45
(Jakubská 1, Brno)
02.09.2024
30.06.2025
750x
45 min.
30 990 Kč
Volná místa
Poznámka: Nyní vybíráte pouze čas pomat. studia (dopo/odpo), rozdělení do úrovní probíhá na základě pohovorů

 • Jak mohu zaplatit kurzovné? Je možné platit na splátky?

  Kurzovné lze hradit převodem, kartou, příp. v hotovosti v kanceláři, a to jednorázově, příp. v max. 3 splátkách dle následujícího harmonogramu:

  1. 1. splátka ve výši min. 5000 Kč je splatná při přihlášení/rezervaci kurzu,
  2. 2. splátka do zahájení studia, přičemž v daném okamžiku musí být uhrazeno 50 % kurzovného,
  3. 3. splátka do konce ledna.

  Ve výjimečných případech je další možností sestavení individuálního splátkového kalendáře. V daném případě nás kontaktujte.

 • Je možné se z pomaturitního studia odhlásit, když mě přijmou na vysokou školu?

  Pokud jste přijati na státní/veřejnou vysokou školu (bakalářské/magisterské studium, nikoliv magisterské navazující) a nejpozději do 15. 9. daného školního roku nám své přijetí doložíte, již uhrazené kurzovné vám vrátíme. Z administrativních důvodů si vyúčtujeme pouze poplatek 1000 Kč.

 • Jak probíhá rozdělování do skupin?

  Při vyplňování přihlášky do pomaturitního kurzu si studenti volí zpočátku pouze preferovaný čas, tj. dopolední, nebo odpolední variantu studia. Na konci srpna je přihlášeným studentům zaslán odkaz na vyplnění online testu a zároveň je vytvořen harmonogram vstupních pohovorů. Každý zapsaný student musí absolvovat jak online test, tak pohovor.

  Po vyhodnocení testu a absolvování pohovoru (15 až 30 minut) určí metodička školy aktuální úroveň jazyka, zjistí nastavení a cíle studenta. Dle výsledků a daných informací přiřadí studenta do skupiny. Zpravidla máme kurzy 4 až 6 úrovní.

 • Jaká je organizace pomaturitního studia?
  Organizace pomaturitního studia je dána vyhláškou MŠMT, probíhá tedy stejně jako školní rok na střední škole (od září do června), a to včetně všech prázdnin. Výúka probíhá vždy od pondělí do pátku v čase 9:00 až 12:15 (4 vyučovací hodiny, přestávka 10:30 až 10:45), nebo odpoledne v čase 12:30 až 15:45 opět vč. přestávky.
   
 • Nemám maturitu, mohu se přihlásit do pomaturitního studia?

  Určitě, pouze se vás netýkají výhody a status studenta. 

 • Jak je to s certifikáty a zkouškami na konci studia?

  Úspěšní absolventi pomaturitního studia obdrží v závěru kurzu Osvědčení o absolvování jednoletého pomaturitního kurzu angličtiny. Kromě toho máte možnost složit jazykovou zkoušku a získat mezinárodně uznávaný certifikát. Kompletní informace ke zkouškám obdržíte v rámci studia během září. V druhém pololetí je výuka již zaměřena na přípravu ke konkrétní zkoušce (KET, PET, FCE, CAE), lektoři studentům připravují simulovanou zkoušku Cambridge. Díky Correctu máte rovněž možnost skládat zkoušky se slevou.