Pomaturitní studium angličtiny - Brno

Jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny v Correctu je určeno především absolventům středních škol, kteří mají čerstvě po maturitní zkoušce, ale také pro všechny zájemce o studium, kteří se potřebují v angličtině radikálně zlepšit.

Chcete si po maturitě oddychnout, vzít si rok na rozmyšlenou, na jakou vysokou školu půjdete? Nepovedly se vám přijímací zkoušky a chcete za rok zkusit štěstí znovu? Svou účastí na pomaturitním studiu využijete svůj čas smysluplně, navíc nepřijdete o svůj status studenta, který má spoustu výhod!

pomaturitni studium brno

Specifika pomaturitního studia

 • zůstáváte studentem - máte možnost využívat všech studentských výhod (např. zdravotní pojištění, daňové zvýhodnění, přídavky na děti),
 • opravdu intenzivní výuka, která zaručuje výsledky - 20 hodin angličtiny týdně, tj. každý den 4 vyučovací hodiny (9:00 až 12.15), to je zhruba za rok cca 750 vyučovacích hodin,
 • kvalitní studium - v rámci pomaturitního studia se na výuce podílí jak kvalifikovaní čeští lektoři, tak rodilí mluvčí. Na průběh a kvalitu pomaturitního studia dohlíží metodik.
 • zlepšením angličtiny až o 2 úrovně si zvýšíte kvalifikaci, budete mít vyšší šanci na přijetí na VŠ či více možností při hledání zaměstnání,
 • možnost připravit se a získat mezinárodní jazykový certifikát.

Výhody pomaturitního studia v Correctu

 • absolvujete vstupní test a pohovor = rozřazení studujících do tříd dle pokročilosti - tak jako vrána k vráně sedá a rovný rovného hledá, zajistíme vám, abyste studovali v co nejvíce úrovňově homogenní skupině v počtu 10 až 15 studentů,
 • máte možnost se v průběhu studia připravit k mezinárodním jazykovým zkouškám (KET, PET, FCE, CAE),
 • učit se budete v moderních klimatizovaných učebnách přímo v samém centru Brna, odkud je všude blízko. Wi-fi je samozřejmostí.
 • angličtinou to nekončí, naopak. K pomaturitnímu studiu dostanete 50 % slevu na jakýkoliv odpolední/večerní skupinový kurz. Studovat tak můžete více než 10 jazyků.
 • studijní materiály vám připravíme, část obdržíte zdarma, zbytek si můžete koupit v kanceláři se slevou, příp. v rámci bazaru učebnic,
 • pokud vás přijmou na VŠ/VOŠ, již uhrazené kurzovné vám vrátíme, ponecháme si pouze z uhrazeného kurzovného/zálohy admin. poplatek 1000 Kč.

Cena pomaturitního studia

Cena pomaturitního kurzu pro školní rok 2023/2024 je 28 999 Kč. V případě podání přihlášky do 31. 5. 2023 je cena kurzu 21 999 Kč a do 30. 6. 2023 pak 25 500 Kč. Cena je finální, nepřipočítává se DPH. Kurzovné lze hradit i ve více částech podle splátkového kalendáře, který si sami sestavíte, a to bez navýšení ceny! Celé kurzovné musí být uhrazeno nejpozději do konce února 2024.

Pomaturitní studium angličtiny - Brno - 2023/2024

Sezóna:Úroveň:
Jazyk
Úroveň
Dny, časy
Učebna
Lektor
Zahájení
Ukončení
Hodin
Cena
Kapacita
Angličtina
Individuální
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
09:00 - 12:15
(Jakubská 1, Brno)
04.09.2023
30.06.2024
750x
45 min.
28 999 Kč
Pouze náhradníci
Poznámka: V případě přihlášení v dřívějším termínu bude poskytnuta sleva z plné výše kurzovného.
Angličtina
Individuální
Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
12:30 - 15:45
(Jakubská 1, Brno)
04.09.2023
30.06.2024
750x
45 min.
28 999 Kč
Pouze náhradníci
Poznámka: V případě přihlášení v dřívějším termínu bude poskytnuta sleva z plné výše kurzovného.

 • Jaká je organizace pomaturitního studia?
  Organizace pomaturitního studia je dána vyhláškou MŠMT, probíhá tedy stejně jako školní rok na střední škole, a to včetně všech prázdnin. Výúka začíná 1. září a končí 30. června., vždy od pondělí do pátku v čase 9:00 až 12:15 (4 vyučovací hodiny, přestávka 10:30 až 10:45).
   
 • Nemám maturitu, mohu se přihlásit do pomaturitního studia?

  Určitě, pouze se vás netýkají výhody a status studenta. 

 • Jak je to s certifikáty a zkouškami na konci studia?

  Úspěšní absolventi pomaturitního studia obdrží v závěru kurzu Osvědčení o absolvování jednoletého pomaturitního kurzu angličtiny. Kromě toho máte možnost složit jazykovou zkoušku a získat mezinárodně uznávaný certifikát. V druhém pololetí je výuka již zaměřena na přípravu ke konkrétní zkoušce (KET, PET, FCE, CAE), lektoři studentům připravují simulovanou zkoušku Cambridge.