Překlady

Poskytujeme kvalitní odborné překladysoudní překlady i jazykové korektury přeložených textů. Pomůžeme Vám do světa, přeložíme více než 40 jazyků. Překládáme i multilingválně, tzn. mezi cizími jazyky.

Realizujeme překlady z nejrůznějších oblastí a oborů ve standardních i expresních termínech.

Využijte BEZPLATNOU KONZULTACI a nechte si od nás poradit - jak překládat nejefektivněji. Podělíme se s Vámi o naše know-how, rádi Vám navrhneme to nejvhodnější řešení.

zjistit cenu prekladu

Překlady všeobecných a odborných textů

zahrnují např. překlady návodů, manuálů, interních firemních dokumentů, příruček, smluv, internetových stránek, propagačních materiálů, letáků a další.

Jsme moderní. Pokud to povaha textů dovolí, při překladech využíváme softwarové nástroje, díky kterým zachováme terminologii a ucelenost ve všech Vašich textech. Vyhotovení překladů zrychlíme a zároveň překlady zlevníme. Na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu.

Soudní překlady

jsou překlady matričních dokumentů (rodný list, oddací list apod.) a překlady úředních listin - např. vysokoškolského diplomu, vysvědčení, rozsudků, výpisů z trestního/obchodního rejstříku apod.

Kdo se již spoléhá na naše překlady? 

preklady reference preklady reference 2

 

Připraveni objednat? Nebo zatím "pouze" zjistit cenu?

Každý text je do jisté míry specifický, proto věnujeme i Vašemu textu patřičnou pozornost a zdarma zhotovíme cenovou nabídku překladu na míru. Nezávaznou poptávku po překladu zadejte zde.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

  • + 420 792 30 13 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • osobní návštěva - Jakubská 1, Brno