Jazykové kurzy

Pravděpodobně jste se rozhodli zlepšit svou znalost cizího jazyka nebo v tom podpořit své kolegy, děti či zaměstnance. Zde je naše nabídka...

Jazykové kurzy pro veřejnost (Brno)

Jazykové kurzy pro veřejnost probíhají ve skupinkách 4 až 8 studentů v učebnách v samém centru Brna. V nabídce naleznete kromě nejpoptávanějších jazyků i jazyky méně časté. Jsme členy Asociace jazykových škol, dodržujeme Kodex kvality.

Připravili jsme pro Vás rozřazovací testy, které Vám pomohou zjistit úroveň a vybrat si ten správný jazykový kurz. Výsledek testu vám bude automaticky po vyplnění odeslán na e-mail. U všech skupinových kurzů naleznete rovněž vypracované sylaby, abyste věděli, co se v kurzu naučíte. Pokud máte zájem navštěvovat některý z jazykových kurzů, přihlaste se na něj prostřednictvím elektronické přihlášky, která je dostupná u každého nabízeného jazykového kurzu.

Firemní jazykové kurzy

Chcete rozvíjet jazykové znalosti svých zaměstnanců a kolegů? Firemní kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku a jejich strukturu přizpůsobit specifickým požadavkům. Nabízíme kvalitní a zároveň cenově výhodnou výuku. Poptejte nás.

Kurzy pro děti a mládež (Brno)

Podpořte své děti a dopřejte jim kontakt s cizím jazykem v mladém věku. Vybírat můžete z kurzů angličtiny pro předškoláky a školáky 1. a 2. stupně základní školy.

Individuální výuka

Využijte svůj potenciál naplno. Individuální výuka je přesně šitá na míru klienta. Řekněte si, v jaké oblasti jazyka se chcete zdokonalit. Velký důraz klademe na výběr vhodného lektora. Nabízíme úvodní schůzku s lektorem zdarma.

Online výuka / online kurzy

Nestíháte chodit do kurzu či neustále cestujete? Studujte z pohodlí své kanceláře, zahrady či svého domova. Dnešní doba online výuce cizích jazyků přeje!

Letní intenzivní kurzy a celoprázdninové kurzy (Brno)

Pokud hledáte ideální způsob jak se v jazyce efektivně a rychle zdokonalit nebo oprášit či upevnit si znalosti, pak jsou letní intenzivní jazykové kurzy právě pro Vás. V nabídce naleznete i celoprázdninové jazykové kurzy.

 

Nevíte, jaká je Vaše úroveň?

Ověřte si ji v některém z rozřazovacích testů, které jsou připraveny nejen pro naše studenty. Výsledky obdržíte automaticky na e-mail po dokončení testování. Hodně štěstí.

Přejít na rozřazovací test

 

 

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona IS

Informační systém

Absolutní přehled o studiu

Modré učebny v centru města

Virtuální prohlídka

Co o nás říkají klienti

Reference

Cizojazyčná knihovna

Pro klienty zdarma