Jazykové kurzy

Pravděpodobně jste se rozhodli zlepšit svou znalost cizího jazyka nebo v tom podpořit své kolegy, děti či zaměstnance. Zde je naše nabídka...

Jazykové kurzy pro veřejnost (Brno)

Jazykové kurzy pro veřejnost probíhají ve skupinkách 4 až 8 studentů v učebnách v samém centru Brna. V nabídce naleznete kromě nejpoptávanějších jazyků i jazyky méně časté. Jsme členy Asociace jazykových škol, dodržujeme Kodex kvality.

Připravili jsme pro Vás rozřazovací testy, které Vám pomohou zjistit úroveň a vybrat si ten správný jazykový kurz. Výsledek testu vám bude automaticky po vyplnění odeslán na e-mail. U všech skupinových kurzů naleznete rovněž vypracované sylaby, abyste věděli, co se v kurzu naučíte. Pokud máte zájem navštěvovat některý z jazykových kurzů, přihlaste se na něj prostřednictvím elektronické přihlášky, která je dostupná u každého nabízeného jazykového kurzu.

Pomaturitní studium (Brno)

Denní jednoleté pomaturitní studium je správnou volbou pro všechny zájemce, kteří se chtějí angličtině věnovat velmi intenzivně a posunout se za rok o 2 úrovně. Celkovou dotaci 20 vyučovacích hodin týdně po dobu celého školního roku si rozdělí jak čeští lektoři, tak rodilí mluvčí. Výhodou je rozdělení do kurzů dle vstupní úrovně, pro čerstvé maturanty pak výhody ve formě statusu studenta. Koukněte na další výhody pomaturitka v Correctu.

Firemní jazykové kurzy

Chcete rozvíjet jazykové znalosti svých zaměstnanců a kolegů? Firemní kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku a jejich strukturu přizpůsobit specifickým požadavkům. Nabízíme kvalitní a zároveň cenově výhodnou výuku. Poptejte nás.

Kurzy pro děti a mládež (Brno)

Podpořte své děti a dopřejte jim kontakt s cizím jazykem v mladém věku. Vybírat můžete z kurzů angličtiny pro předškoláky a školáky 1. a 2. stupně základní školy.

Individuální výuka

Využijte svůj potenciál naplno. Individuální výuka je přesně šitá na míru klienta. Řekněte si, v jaké oblasti jazyka se chcete zdokonalit. Velký důraz klademe na výběr vhodného lektora. Nabízíme úvodní schůzku s lektorem zdarma.

Online výuka / online kurzy

Nestíháte chodit do kurzu či neustále cestujete? Studujte z pohodlí své kanceláře, zahrady či svého domova. Dnešní doba online výuce cizích jazyků přeje!

Letní intenzivní kurzy a celoprázdninové kurzy (Brno)

Pokud hledáte ideální způsob jak se v jazyce efektivně a rychle zdokonalit nebo oprášit či upevnit si znalosti, pak jsou letní intenzivní jazykové kurzy právě pro Vás. V nabídce naleznete i celoprázdninové jazykové kurzy.

 

Nevíte, jaká je Vaše úroveň?

Ověřte si ji v některém z rozřazovacích testů, které jsou připraveny nejen pro naše studenty. Výsledky obdržíte automaticky na e-mail po dokončení testování. Hodně štěstí.

Přejít na rozřazovací test

 

 

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona IS

Informační systém

Absolutní přehled o studiu

Modré učebny v centru města

Virtuální prohlídka

Co o nás říkají klienti

Reference

Cizojazyčná knihovna

Pro klienty zdarma