Online výuka španělštiny (Skype výuka, Zoom výuka)

Online výuka (Skype/Zoom výuka) je ideální způsob, jak studovat španělštinu, aniž by bylo potřeba docházet do učebny. Připojte se odkudkoliv a studujte španělštinu z pohodlí svého domova, pláže či své kanceláře. Potřebujete pouze přístup k internetu, ostatní zařídíme a Vás naučíme. K online výuce angličtiny využíváme několik platforem, které zvládnou zaručit kvalitní distanční výuku. Jsou to např. Skype (Skype výuka), Zoom (Zoom výuka), Whereby (dříve známý jako appear.in) a Google Meet.

Proč studovat španělštinu online právě u nás?

  • Můžeme Vám nabídnout kvalifikované a zkušené české lektory, stejně jako schopné a charismatické rodilé mluvčí španělštiny. Podívejte se, s kým například spolupracujeme. Všichni naši lektoři španělštiny si s vedením online lekcí dokáží hravě poradit a naplánovat každou lekci tak, aby pro Vás byla naplňující, přínosná a zábavná.
  • Rádi Vás připravíme na jakékoli jazykové zkoušky ze španělštiny - například zkoušku DELE (úroveň A1 - C2).
  • Na našem blogu naleznete spoustu doplňujících materiálů, které Vaše studium španělštiny obohatí a povznesou na novou úroveň. 

online vyuka jazyku

Jak to funguje?

  • Kontaktujte nás a požádejte o svou zkušební lekci španělštiny ZDARMA (20 až 30 min).
  • Ujistěte se, že máte vše, co na výuku potřebujete, viz níže...
  • Spojíme se s Vámi, abychom si ujasnili Vaše potřeby, zaměření výuky, zjistili Vaši úroveň, případně pomohli vyřešit technické problémy a naplánovali zkušební lekci.
  • Zkušební lekce slouží k tomu, aby si každý vyzkoušel, jestli je online/Skype výuka pro něho to pravé.
  • Vyřešíme formality a hned můžete začít studovat.

A jak jsou studenti spokojeni s online výukou cizích jazyků? Přečtěte si výsledky průzkumu na našem blogu.

Co potřebuji?

Vše, co potřebujete, je počítač/tablet/telefon s přístupem k internetu, příp. mikrofon a sluchátka, pokud nejsou součástí zařízení, které využíváte. Pokud máte Gmail, může se Vám hodit.

 

Poptávka online výuky španělštiny

Každý máme jiné představy a požadavky na studium. Rádi Vám na vyžádání připravíme NEZÁVAZNOU nabídku na online výuku dle Vašich potřeb.

Poptat online výuku španělštiny

 

Preferujete raději výuku s lektorem tváří v tvář?  Pak je pro Vás vhodnější individuální výuka španělštiny.