Majitel, vedení společnosti, obchod, marketing
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  606 27 57 17

Za co jsi v Correctu zodpovědný a co je náplní tvé práce?

Zjednodušeně: jsem zodpovědný za to, aby v Correctu vše fungovalo tak, jak má. Nejsem na to sám, mám kolem sebe tým šikovných profesionálů, které je potřeba koordinovat. Nastavuji a upravuji procesy. Pokud se něco pokazí, musím najít řešení, jak situaci vyřešit. Starám se o to, abychom všichni měli dostatek práce a Correct rostl. Mám pod palcem obchod a marketing, který mě velmi baví. Komunikuji s úřady, zastupuji Correct navenek. A hlavně, snažím se být nápomocný a k dispozici všem, kteří mě potřebují. Je jedno, jestli je to kolegyně řešící překlad do islandštiny, lektor, kterému chybí materiály do výuky, "ajťáci" vztekající se nad mými požadavky, naše milá paní uklízečka, důkladná paní účetní, přísná "paní z finančáku" nebo klient s požadavkem na modré z nebe.

Co tě na práci v Correctu baví?

Baví mě pomáhat a dělat radost ostatním. To byl i jeden z důvodů, proč jsme Correct v roce 2010 zakládali. Je fajn vidět radostné obličeje lidí, když jim pomůžete vyřešit problém, který je trápí. Je jedno, jestli jim pomáháte zrovna s požadavkem úřadu na soudní překlad, úkolem od šéfa na překlad propagačních materiálů nebo zamilovanému Španělovi naučit se česky, aby si "získal" rodinu své vyvolené. Baví mě dělat smysluplnou a užitečnou práci, což v Correctu ten případ je. Baví mě učit se novým věcem, což mi Correct rovněž umožňuje.

A naopak - jakým situacím by ses raději na své pozici vyvaroval?

Vážím si svého času, proto mi přijde vždy zbytečné, když několik dní/týdnů řešíme nějaký projekt a ve finále klient řekne, že to vlastně nepotřebuje. Nemám rád neuváženost lidí, když plýtvají mým/naším časem.
Dále bych rád omezil administrativu vůči státním orgánům a institucím. Přijde mi, že některé věci se dělají zbytečně, stojí mě moc času, šly by dělat efektivněji.

VSH4

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Mám vystudovanou angličtinu a němčinu. Moje španělština je na úrovni B1, ale potřeboval bych se více rozmluvit. Teď se věnuji ruštině, která mi dělá radost. Pár let dozadu jsem zvládal i francouzštinu, něco málo mi v hlavě zůstalo, ale už bych se tím nechlubil :)

vasek4

Učíš se teď něčemu novému?

Neustále se snažím zlepšovat ve znalostech cizích jazyků, aktuálně se bavím právě tou ruštinou :)

Co je tvůj životní sen?

Kromě spokojeného rodinného života mám dva "mini" sny. Mám moc rád Španělsko. Pohrávám si s myšlenkou pořídit si tam na stáří nějakou haciendu u moře a kochat se pohledy na západ slunce. Samozřejmě pokud okolnosti a zdraví dovolí. Druhým snem je pořídit si VW Transporter a procestovat s ním Evropu. Držte mi palce! :)
Jsem fanoušek aut VW, s jedním jezdím. Už jste mě někdy viděli? 

passat

passatB8

Co děláš ve svém volném čase?

Nejraději cestuji, mám rád hory v každém ročním období. Sportuji. Také učím. Chcete vědět více? Tak koukněte na můj profil lektora.