Director of Studies, recruitment lektorů
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  777 99 66 90

Za co jsi v Correctu zodpovědná a co je náplní tvé práce?

Mám na starosti nábor nových lektorů/lektorek a péči o lektorský tým, který se stále rozrůstá a je neskutečně pestrý. Nabízím lektorům metodickou podporou a to nejen v situacích, kdy se setkají s novými výzvami, ale i při přemýšlení nad každodenní výukou. Mou rolí je také vytvářet prostor pro setkávání týmu, kde si navzájem můžeme být všichni inspirací a učit se jeden od druhého.

Co tě na práci v Correctu baví?

V životě je pro mě velmi důležitá smysluplnost. V Correctu můžu systematicky dávat podporu ostatním, aby se ve své profesi cítili co nejlépe, a umožnit jim, aby se v ní dále rozvíjeli dle svých představ. A to pak poznají i naši klienti na kvalitě výuky.

A naopak — jakým situacím by ses raději na své pozici vyvarovala?

Ráda bych, aby tato pozice byla všemi vnímána jako podpůrná, a proto jsem moc ráda, když se lektoři na mě sami obracejí s jakýmikoliv tématy. A i když na ně zrovna nemusím být expert, tak společně v dialogu můžeme hledat odpovědi. Oblast vzdělávání je mým koníčkem a velkou vášní už od roku 2005 a často jsem se nejvíce naučila právě v rozhovorech s různými lidmi. A děkuji Correctu za tuto možnost se i zde stále učit něčemu novému.

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Mám na FF MU vystudované dva obory: anglicky jazyka a literatura a to stejné ve španělštině. Trochu rozumím německy i francouzsky a při studiu jsem absolvovala povinně latinu a dobrovolně semestr japonštiny.

Máš za sebou nějaký delší zahraniční pobyt?

Ano, jeden rok ve Spojených státech, kde jsem navštěvovala střední školu, a rok ve Španělsku přes program Erasmus a také jako babysitter.

Co děláš, když nepracuješ?

Především trávím čas se svou rodinkou. Když na sebe máme čas, tak hrajeme deskovky, plaveme, jezdíme na kole, zkoumáme všechno možné nebo si jenom tak společně lebedíme ☺.