Projektový manažer - překlady, korektury
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  777 99 66 90

Za co jsi v Correctu zodpovědná a co je náplní tvé práce?

Do Correctu jsem přišla jako koordinátorka se všeobecným zaměřením na chod kanceláře, řešení překladů a jazykové výuky skupinové a individuální. Postupně jsem ale začala věnovat více času překladatelské sekci. Náplní mojí práce je teď komunikace s klienty poptávajícími překlady všech druhů a jazykových kombinací a následně jejich realizace ve smyslu předání zakázky vhodnému profesionálovi a dotažení veškerých náležitostí. Kromě toho se starám okrajově také například o fakturace nebo kurzy češtiny pro Čechy.

Co tě na práci v Correctu baví?

Získala jsem na své pozici prostor pro zavedení vlastních postupů a velkou zodpovědnost. Musím dodržovat termíny a zároveň vyhovět dodavatelům. I když může být taková práce i trochu stresující, cítím, že to je jedna z věcí, která mě na ní baví. Realizovat projekty, které mají častokrát viditelné výsledky po celém světě, mi dává pocit zadostiučinění. A samozřejmě k této otázce musím zmínit i skvělé kolegy, kteří dělají každý pracovní den ještě lepší.

A naopak - jakým situacím by ses raději na své pozici vyvarovala?

Ráda bych, aby naši skvělí překladatelé měli neomezenou kapacitu pro přijímání nových zakázek.

ANA1

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Od malička mě rodiče vedli k angličtině a začali tak, že mě na svět přivedli v africkém Harare. Na základní škole jsem se k tomu ve volném čase začala učit španělsky a na gymnáziu potom německy. Podobně špatně ale nyní hovořím i ruštinou, ke které jsem měla možnost přičichnout díky Correctu. Snad brzy všechny jazyky opráším a zdokonalím.

Máš za sebou nějaký delší zahraniční pobyt?

Kromě prvního roku života v Zimbabwe jsem v roce 2013 strávila 7 měsíců v australském Brisbane, kde jsem po absolvování kurzu získala certifikát CAE.

Co děláš, když nepracuješ?

Čtu, chodím ráda na jógu, s přáteli na pivo a na pěší túry po Čechách i v zahraničí.