Tlumočnická technika

používá se k technickému zajištění simultánního tlumočení.  Vždy se využívá tlumočnická kabina, přičemž pro každý jazyk je vždy nutné instalovat vlastní kabinu. 

Další nezbytnou součástí tlumočnické techniky jsou přijímače (sluchátka), ve kterých mohou účastníci poslouchat projev tlumočníka. Počet sluchátek vždy závisí na počtu účastníků, každý potřebuje vlastní sluchátka. Na přání klienta je možné dále zajistit mikrofony a ozvučení sálu. Na tlumočnickou techniku Vám rádi připravíme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Pokud si nejste jisti, co vše budete potřebovat, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Co je dobré vědět, než si objednáte tlumočnickou techniku

  • Tlumočení pro Vás zajistíme kdekoliv v ČR i v zahraničí, do nákladů na tlumočnickou techniku se započítává i doprava.
  • Instalace tlumočnické techniky zabere přibližně 2 hodiny, začíná-li akce brzy ráno, je potřeba, aby měl technik možnost vše nainstalovat a připravit již den předem. Probíhá-li akce v zahraničí či ve větší dojezdové vzdálenosti, je potřebné zajistit technikovi ubytování na místě.
  • Demontáž tlumočnické techniky zabere 1 - 2 hodiny, technik potřebuje mít po skončení akce dostatek času.
  • Jedná-li se o několikadenní akci s výjezdem, je nutné zajistit technikovi ubytování na místě.

Čím více informací od Vás budeme mít, tím přesněji Vám můžeme stanovit cenu za tlumočnickou techniku. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.


Přijímače (sluchátka) zapůjčujeme klientovi vždy oproti předávacímu protokolu a nezajišťujeme jejich výdej na místě (práci hostesek).

Proč si vybrat Jazykové centrum Correct?

ikona ceny

Myslíme na Vaši peněženku

Máme rozumné ceny

ikona kalkulace

Pro Vaše akce vyhotovíme

Individuální kalkulace

ikona tlumocnicka technika

Zajistíme a nainstalujeme

Tlumočnickou techniku

ikona 25jazyku

Kompletní jazykové služby

Více než 40 jazyků