Ověřené soudní překlady japonštiny

Soudní překlady jsou často označovány jako úřední překlady, oficiální překlady, ověřené překlady nebo překlady s razítkem. Jednoduše řečeno, jedná se o překlad vyhotovený soudním tlumočníkem evidovaným na Ministerstvu spravedlnosti.

V centru Brna Vám vyhotovíme kvalitní soudní překlad z japonštiny i do japonštiny. Překlady zajistíme ve standardním, po domluvě i expresním termínu. Pro klienty v rámci soudních překladů nejčastěji realizujeme:soudni preklady japonstiny

  • soudní překlady rodných, úmrtních a oddacích listů z/do japonštiny
  • soudní překlady diplomů, vysvědčení, osvědčení apod. z/do japonštiny
  • soudní překlady výpisů z trestního a obchodního rejstříku z/do japonštiny
  • soudní překlady plných mocí a dalších dokumentů z/do japonštiny

Tyto soudní překlady z/do japonštiny pak splňují veškeré požadavky státních orgánů na překládání cizojazyčných dokumentů pro úřední úkony, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Každý ověřený soudní překlad obsahuje originální dokument (výchozí jazyk), přeložený dokument (cílový jazyk) a tzn. tlumočnickou doložku vč. razítek a podpisů. Jelikož jsou všechny tyto části neoddělitelně svázány trikolórou a ve většině případů budete chtít originální dokument (např. rodný list) používat i nadále, je třeba před překladem vyhotovit notářsky ověřenou kopii. Tu získáte u každého notáře, příp. na pobočce Czech Pointu. Notářsky ověřenou kopii Vám rádi v případě potřeby obstaráme. 
Nevíte, co je soudní překlad? Pak se začtěte do našeho článku na blogu.

Ceník soudních překladů z/do japonštiny

Služba – specifikace Cena
soudní překlad z češtiny do japonštiny na vyžádání -> kalkulace
soudní překlad z japonštiny do češtiny na vyžádání -> kalkulace
soudní překlad mezi japonštinou a cizím jazykem na vyžádání -> kalkulace
vyhotovení další kopie soudního překladu 150 Kč / fyzická strana
notářsky ověřená kopie 60 Kč / fyzická strana
expresní termín – do 24 hodin plus 50 %
expresní termín – do 48 hodin plus 30 %

*1 NS = normostrana = 1800 úhozů (znaků vč. mezer) cílového, tj. přeloženého, textu vč. autorské korektury. Účtuje se vždy min. 1 NS. U překladů textů ve formátu Excel a PowerPoint se 1 normostrana počítá jako 250 slov. Při překladech textů většího objemu nabízíme slevy. Výše uvedené ceny jsou bez DPH (21 %).

Kalkulace překladu

Každý dokument určený k překladu je do jisté míry specifický. Z tohoto důvodu Vám rádi zdarma vyhotovíme cenovou nabídku na překlad právě Vašeho dokumentuNezávaznou poptávku po překladu zadejte zde.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

  • + 420 777 99 66 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • osobní návštěva - Kozí 2, Brno