Překlady - Praha

S překlady z Prahy do celého světa. Staňte se další z firem, která myslí globálně a necílí pouze na Prahu a Česko. Přeložíme pro Vaši pražskou firmu e-shop, propagační materiály, web a další potřebné texty do více než 40 jazyků. Poskytujeme kvalitní odborné překladysoudní překlady i jazykové korektury přeložených textů.

Pro Prahu překládáme i multilingválně, tzn. mezi cizími jazyky. Stovky našich kolegů překladatelů pracují po celém světě. Realizujeme překlady z nejrůznějších oblastí a oborů ve standardních i expresních termínech.

kalkulace preklady 9

Když cena překladu hraje v Praze prim

Jsme moderní. U překladů odborných textů využíváme softwarové nástroje. Vyhotovení překladů zrychlíme a zároveň překlady zlevníme. Na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu. CAT nástroje nám pomáhají zachovat terminologickou a stylistickou jednotnost překladů. Nechte si zdarma poradit, jak zajistit překlad v Praze.

Překlady v Praze odborně a s citem pro detail

Při překladech odborných textů je velmi důležité, aby každý překladatel byl zároveň i odborníkem v daném oboru. Tato zásada je u nás samozřejmostí. Stejně jako že překlady u nás realizují z naprosté většiny bilingvní překladatelé, korekturu přeloženého textu pak provádí vždy rodilý mluvčí cílového jazyka.

Kdo se již spoléhá na naše překlady (Praha a celá ČR)? 

preklady reference preklady reference 2

 

Objednávka / kalkulace překladu

Jsme toho názoru, že každý text si zaslouží individuální pozornost. Rádi pro Vás  zdarma vyhotovíme nezávaznou kalkulaci na překlad právě Vašeho textu.

Získat kalkulaci zdarma