Překlady - Plzeň

Nechť celý svět zná nejen plzeňské pivo, ale i Vaši firmu. Staňte se další z firem, která myslí globálně a necílí pouze na Plzeň a Česko. Zajistíme pro Vaši plzeňskou firmu překlady textů do více než 40 jazyků. Poskytneme kvalitní odborné překladysoudní překlady i jazykové korektury přeložených textů.

Pro Plzeň překládáme i multilingválně, tzn. mezi cizími jazyky. Stovky našich kolegů překladatelů pracují po celém světě. Realizujeme překlady z nejrůznějších oblastí a oborů ve standardních i expresních termínech.

kalkulace preklady 9

Když cena překladu hraje v Plzni prim

Jsme moderní. U překladů odborných textů využíváme softwarové nástroje. Vyhotovení překladů zrychlíme a zároveň překlady zlevníme. Na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu. CAT nástroje nám pomáhají zachovat terminologickou a stylistickou jednotnost překladů. Nechte si zdarma poradit, jak zajistit překlad v Plzni.

Překlady v Plzni stejně tak výborné jako Pilsner

Při překladech odborných textů je velmi důležité, aby každý překladatel byl zároveň i odborníkem v daném oboru, což je u nás samozřejmostí! Stejně jako že korekturu přeloženého textu provádí vždy rodilý mluvčí cílového jazyka.

Kdo se již spoléhá na naše překlady (Plzeň a celá ČR)? 

preklady reference preklady reference 2

 

Objednávka / kalkulace překladu

Jsme toho názoru, že každý text si zaslouží individuální pozornost. Rádi pro Vás  zdarma vyhotovíme nezávaznou kalkulaci na překlad právě Vašeho textu.

Získat kalkulaci zdarma