Překlady - Brno

S překlady z Brna do celého světa. Staňte se další z firem, která myslí globálně a necílí pouze na Brno a Česko. Zajistíme pro Vaši brněnskou firmu překlady textů do více než 40 jazyků. Poskytujeme kvalitní odborné překladysoudní překlady i jazykové korektury přeložených textů.

Pro Brno překládáme i multilingválně, tzn. mezi cizími jazyky. Stovky našich kolegů překladatelů pracují po celém světě. Realizujeme překlady z nejrůznějších oblastí a oborů ve standardních i expresních termínech.

preklady brno

Překlady v Brně odborně a s citem pro detail

Při překladech odborných textů je velmi důležité, aby každý překladatel byl zároveň i odborníkem v daném oboru. Tato zásada je u nás samozřejmostí! Stejně jako že korekturu přeloženého textu provádí vždy rodilý mluvčí cílového jazyka.

Když cena překladu hraje v Brně prim

Jsme moderní. U překladů odborných textů využíváme softwarové nástroje. Vyhotovení překladů zrychlíme a zároveň překlady zlevníme. Na opakovaná slova nabídneme 30 až 70procentní slevu. CAT nástroje nám pomáhají zachovat terminologickou a stylistickou jednotnost překladů. Nechte si poradit, jak zajistit překlad v Brně.

S jakými překlady v Brně se na nás můžete spolehnout?

 

Objednávka / kalkulace překladu

Jsme toho názoru, že každý text si zaslouží individuální pozornost. Rádi pro Vás  zdarma vyhotovíme nezávaznou kalkulaci na překlad právě Vašeho textu.

Získat kalkulaci zdarma

 

Kdo se již spoléhá na naše překlady (Brno a celá ČR)? 

preklady reference preklady reference 2