Ověřené soudní překlady maďarštiny

Soudní překlady jsou často označovány jako oficiální překlady, úřední překlady, ověřené překlady nebo překlady s razítkem. Jedná se o překlad vyhotovený soudním tlumočníkem evidovaným na Ministerstvu spravedlnosti.

V centru Brna Vám vyhotovíme kvalitní soudní překlad z/do maďarštiny, a to jak ve standardním, tak expresním termínu. Pro klienty nejčastěji v rámci soudních překladů z maďarštiny a do maďarštiny zajišťujeme:

  • soudní překlady osobních dokumentů: rodné, úmrtní, oddací listy apod.
  • soudní překlady diplomů, vysvědčení, osvědčení apod.
  • soudní překlady rozsudků, usnesení soudů a žalob
  • soudní překlady výpisů z trestního a obchodního rejstříku
  • soudní překlady plných mocí a dalších dokumentů

Tyto soudní překlady z/do maďarštiny pak splňují veškeré požadavky státních orgánů na překládání cizojazyčných dokumentů pro úřední úkony, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Každý ověřený soudní překlad obsahuje originální dokument (výchozí jazyk), přeložený dokument (cílový jazyk) a tzn. tlumočnickou doložku vč. razítek a podpisů. Jelikož jsou všechny tyto části neoddělitelně svázány trikolórou a ve většině případů budete chtít originální dokument (např. rodný list) používat i nadále, je třeba před překladem vyhotovit notářsky ověřenou kopii. Tu získáte u každého notáře, příp. na pobočce Czech Pointu. Notářsky ověřenou kopii Vám rádi v případě potřeby obstaráme.

Ceník soudních překladů z/do maďarštiny

Služba – specifikace Cena
soudní překlad z češtiny do maďarštiny na vyžádání -> kalkulace
soudní překlad z maďarštiny do češtiny na vyžádání -> kalkulace
vyhotovení další kopie soudního překladu od 150 Kč + DPH (individuální posouzení)
notářsky ověřená kopie 70 Kč + DPH/fyzická strana
expresní termín – stejný den, druhý / třetí den plus 30 až 100 %

*1 NS = normostrana = 1800 úhozů (znaků vč. mezer) cílového, tj. přeloženého, textu vč. autorské korektury. Účtuje se vždy min. 1 NS. U překladů textů ve formátu Excel a PowerPoint se 1 normostrana počítá jako 250 slov. Při překladech textů většího objemu nabízíme slevy.

Kalkulace překladu

Každý dokument určený k překladu je do jisté míry specifický. Z tohoto důvodu Vám rádi zdarma zhotovíme cenovou nabídku na překlad právě Vašeho dokumentuNezávaznou poptávku po překladu zadejte zde.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

  • + 420 792 30 13 90
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • osobní návštěva - Jakubská 1, Brno