Koordinátor a metodik výuky, HR
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  792 31 99 42

Za co jsi v Correctu zodpovědná a co je náplní tvé práce?

Začínala jsem jako jazyková koordinátorka, takže jsem zajišťovala překlady soudní i nesoudní a také individuální výuky. V poslední době se ale moje práce posunula více k HR, a tak jsem zodpovědná za naše lektory, jejich spokojenost a kvalitu práce. Provádím pohovory s novými kandidáty a chodím na hospitace. Starám se také o firemní klienty, protože už sedm let pracuji také jako lektorka převážně ve firmách a mám tak dobrý přehled o tom, co firemní klienti potřebují.

Co tě na práci v Correctu baví?

Každodenní kontakt s lidmi. Nemohla bych být zavřená denně doma na home office.

Jakým situacím by ses raději na své pozici vyvarovala?

Jsem perfekcionista a mám strach z nespokojenosti. Mým cílem je, aby všichni byli maximálně spokojení – klienti, studenti i lektoři.

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Kromě vystudované angličtiny umím také trochu německy a učila jsem se španělsky a portugalsky. Mám ale v plánu se ještě učit další jazyky, například ruštinu, italštinu, arabštinu. Snažím se vždy naučit alespoň pár frází jazyku země, do které jedu na dovolenou, protože mám zkušenost, že to otevírá dveře i srdce domorodců.

ZDA1

Co je tvým snem?

Že se dočkám toho, že v České republice bude skvělá a efektivní výuka jazyků na základních a středních školách, výuka vedená skutečně podle moderních metodik a kde se studenti jazyk opravdu naučí. Jako vážně.

Jaké máš pracovní cíle?

Stát se ministryní školství :) Mým cílem je zlepšit a zkvalitnit výuku, ať už vlastním kompetentním vedením výuky jako lektorka nebo vedením lektorů jako metodička.

Co děláš, když nepracuješ?

Jsem docela přelétavá, a tak mě vždy zaujme nějaká jiná aktivita. Snažím se vyzkoušet a naučit všechno možné :) V poslední době to bylo vyšívání, šití, a dlouhodobě se věnuji knížkám a pěstování všemožných kvítek.