Director of Studies, recruitment lektorů
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  777 99 66 90

Za co jsi v Correctu zodpovědná a co je náplní tvé práce?

Jako metodik jsem zodpovědná za tým lektorů, za vytváření příjemných pracovních podmínek právě pro ně a také funguji jako jejich pomoc v případě, že mají ve výuce jakýkoliv problém.

Co tě na práci v Correctu baví?

Když to vezmu všeobecně - tedy co mě baví na práci metodika, pak jednoznačně práce s týmem lidí z celého světa. Starám se o lektory již od začátku jejich působení zde,  dělám s nimi pohovory, uvádím je do našeho týmu a snažím se jim být pomocnou rukou, pokud potřebují poradit cokoliv se týče jejich výuky. Ráda bych, aby si zvykli, že se na mne mohou obrátit, když jim dojde inspirace, když mají "zlobivého" studenta v hodině, který kazí atmosféru, nebo když hledají inspiraci, kam svoji skupinu směřovat dále.

A naopak — jakým situacím by ses raději na své pozici vyvarovala?

Nepřemýšlím o tom, jakých bych se vyvarovala, jelikož to nemohu ovlivnit. Spíše budu přemýšlet, jak pomoci a vyřešit, pokud nějaké negativní situace nastanou.

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Nejprve jsem studovala klasickou filologii latiny a řečtiny, ale po roce jsem si uvědomila, že bych raději studovala "živější" jazyky. Chtěla jsem k angličtině přidat trochu neobvyklý jazyk, který každý neumí. Portugalština mi tak přišla jako dobrá volba.

Máš za sebou nějaký delší zahraniční pobyt?

V zahraničí jsem strávila nějaký čas a byla to skvělá zkušenost. Nejprve jsem jela do Londýna po maturitě dělat au-pair s tím, že pokud se nedostanu na vysokou, tak tam zkusím zůstat delší dobu. Na vysokou jsem se dostala, a tak jsem musela jet zpět. Vyzkoušela jsem si také život v Portugalsku. Strávila jsem tam asi 7 měsíců díky programu Erasmus. Studovala jsem portugalštinu i angličtinu na tamější univerzitě a totálně bláznivě se do této země zamilovala. Nejprve jsem si musela zvyknout na portugalskou mentalitu, kdy vše má svůj čas, ale netrvalo to dlouho a poznala jsem, že to má něco do sebe, za ničím se nehonit a vychutnávat si život. Miluji portugalské fado, červené víno, sardinky na grilu a jejich nekonečné pláže.

Co děláš, když nepracuješ?

Můj mimopracovní život momentálně směřuje pouze a výhradně na trávení času s rodinou. Mám malou dceru a tak se logicky náš program točí jen kolem ní.
Jezdíme na výlety a pomalu společně zkoušíme cestovat a poznávat nová místa. Slovo dovolená ale s dětmi trochu ztratilo význam :).