Projektový manažer - překlady, korektury
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  792 30 13 90

Za co jsi v Correctu zodpovědná a co je náplní tvé práce?

Mojí zodpovědností je koordinace překladatelské sekce. Každodenní náplní mé práce je komunikace s klienty a vyřizování jejich poptávek na tlumočení a překlady. Mým úkolem je, aby klient byl maximálně spokojen s našimi službami a rád se k nám vracel. 

Co tě na práci v Correctu baví?

Baví mě atmosféra, která v Correctu mezi lidmi panuje! :) Za moji pracovní kariéru jsem poznala spoustu různých pracovišť a utvrdila se v tom, že správně naladění lidé jsou to nejdůležitější. V práci jsme 40 hodin týdně, je důležité být obklopený pozitivními lidmi, kteří nás inspirují být lepší verzí sebe samých.

A naopak - jakým situacím by ses raději na své pozici vyvarovala?

Snažím se pro každého klienta udělat to nejlepší, co je v mých silách. Ráda bych se tedy vyhnula situacím, které způsobí, že klientovi nemůžeme vyhovět tak, jak by si přál.

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Domluvím se anglicky, ale je stále na čem pracovat. Moji volnočasovou vášní se aktuálně stala španělština. Doufám, že si jednou budu moci ve Španělsku objednat jídlo bez větších problémů :)

Máš za sebou nějaký delší zahraniční pobyt?

Díky programu Erasmus+ jsem strávila delší dobu ve francouzském Lyonu. Zkušenosti mám i s Anglií, kde jsem pracovala 6 měsíců jako aupair, což beru jako nejlepší životní zkušenost. 

Co děláš, když nepracuješ?

Jedno slovo, Crossfit :) Sport je mou vášní a crossfit si mě získal svou všestranností. Baví mě se každý den posouvat o malý kousek dál a udělat něco, abych zítra byla lepší. Aktivně se zajímám o zdravý životní styl a pozitivní nastavení mysli.