Koordinátor jazykové výuky, angličtina pro děti a mládež
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
icon phone  792 31 99 42

Za co jsi v Correctu zodpovědná a co je náplní tvé práce?

V Correcte mám na starosti sekciu výuky jazykov. Prakticky to znamená, že sa starám o všetky detaily potrebné na to, aby sa študent mohol stretnúť s lektorom, či už v skupinovom kurze, alebo pri individuálnej výuke.

Ide hlavne o komunikáciu s oboma stranami mailom či telefonicky. Taktiež sa za mnou študenti i lektory môžu kedykoľvek zastaviť v kancelárii. Mimo toho je potrebné postarať sa o administratívne záležistosti, platby a podobne.

Občas sa pritrafí, že si pri suplovaní môžem oprášiť svoje učiteľské remeslo a stráviť príjemný čas s našimi šikovnými študentmi.

Co tě na práci v Correctu baví?

Baví ma, že mám možnosť prichádzať do styku s rôznymi jazykmi, možnosť učiť sa jazyky, či učiť druhých. Člověk má príležitosť počuť všelijaké životné príbehy a príhody.

Určite som rada aj za náš kolektív v kancelárii a neformálnu priateľskú atmosféru firmy.

Vždy však najviac poteší vďačnosť klientov, úsmev, či milé slovo.

A naopak — jakým situacím by ses raději na své pozici vyvarovala?

Mrzí ma, keď nastane nejaké nepochopenie, ktoré vyústi do nepríjemnej situácie. Väčšinou sa nám však nakoniec podarí prísť do zdarného konca a nájsť riešenie.

V Correctu se neustále pracuje s jazyky. Jakými jazyky se domluvíš?

Mojím primárnym cudzím jazykom je angličtina, ktorú som aj študovala. Dohovorím sa taktiež nemecky a poľsky. Obľuba študovať jazyky ma priviedla na istý čas i k štúdiu francúzštiny a ruštiny. Poslednú dobu, tobôž v Correcte, sa  člověk nevyhne tomu, aby sa naňho nalepilo pár slovíčok i v ukrainštine. Momentálne pracujem na zlepšení svojej španielčiny.

Baška2

Máš za sebou nějaký delší zahraniční pobyt?

Áno. Bola som na Erazme v Nemecku v Kolíne nad Rýnom. Bývala som však vo vedľajšom meste Bonn, kde už dlhšie žila moja sestra. Mala som možnosť spoznať super ľudí, zažiť společenstvo, zlepšiť si nemčinu a cestovať. Bolo to jedno veľké dobrodružstvo.

Co děláš, když nepracuješ?

Spievam, hrám, tancujem, leziem, plávem, boxujem, počúvam audioknihy. Kadečo. Voľného času nikdy nie je dosť 😊