Dárkový poukaz

Přemýšlíte nad originálním dárkem? Potěšil by někoho z Vašich blízkých či známých dárek v podobě poukazu na jazykový kurz, individuální výuku jazyka či snad kurz češtiny pro Čechy? Chcete-li někoho podpořit ve vzdělání v oblasti cizích jazyků, jistě Vás možnost dárkového poukazu na služby Jazykového centra Correct zaujme. Pokud někomu blahopřejete a podáváte mu jako dar obálku, její obsah může obdarovaného příjemně překvapit. Neboť tentokrát si dáte tu práci s výběrem dárku a v obálce se nebude skrývat pouze bankovka!

Jak dárkový poukaz vypadá?

1) fyzická varianta: dárkový poukaz je vyhotoven ve formátu DL (110 x 220), aby mohl být důstojně předán v obálce

darkovypoukaz


2) elektronická varianta: dárkový poukaz ve formátu pdf pro snadné a rychlé zaslání do e-mailu

Jak zakoupit dárkový poukaz?

  • osobně v kanceláři Correctu
  • objednávkou prostřednictvím e-mailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo telefonu (777 99 66 90)

Zvažte, zda-li budete chtít dárkový poukaz vyplnit, nebo si jej vypíšete sami (jméno dárce a obdarovaného). Hodnotu dárkového poukazu určuje kupující (dárce) dle svého uvážení. Doporučujeme se podívat na náš ceník služeb, případně si napsat/zavolat o radu. Pokud máte zájem o fyzickou variantu, nezapomeňte dodat adresu, kam má být poukaz zaslán.

Jak zaplatit za dárkový poukaz?

  • hotově v kanceláři Correctu
  • převodem z účtu dle instrukcí, které obdržíte z kanceláře Correctu

Na co lze poukaz uplatnit?


Podmínky uplatnění dárkového poukazu